Denizli Bayrak Resmi Websitesi...
Bayrak bir milletin özgürlük alâmetidir. Düşmanın da olsa hürmet lâzımdır... Mustafa Kemal Atatürk
denizli bayrak
Kurumsal

Biz Kimiz?

Denizli Bayrak, Denizli'nin tek bayrak üreticisi olarak kuruluşundan bugüne kadar geçen kısa zaman zarfında kaliteli ürün ve hizmetleri ile sınırlarını Denizli'nin dışına taşımayı başarmıştır. Her türlü bayrak, flama üretimini uzman kadrosu, güleryüzlü personeli ile gerçekleştirerek değerli müşterilerine sunan Denizli Bayrak, bayrak konusunda üzerine düşeni yapmaya devam edecektir.

Bayrak üretiminin sıradan bir hizmet olmadığının bilinci ile hizmete açılan Denizli Bayrak, emeğe sevgisini de katarak üretimini yaptığı bayrakları ile her zaman kaliteyi yakalamayı başarmıştır.

Denizli Bayrak bugün en modern dijital tekstil baskı makineleriyle her türlü özel ve yabancı ülke bayrak çeşitlerini son derece ekonomik ve kısa sürede imal etmektedir. Teknolojik gelişmeleri her gün takip ederek kendini yenileyen Denizli Bayrak, web sitesi aracılığı ile hedef kitlesini Denizli ve Ege Bölgesinin ötesinde Dünya olarak yeniden belirlemiştir. Dünyanın her bölgesine bayrak üretimi yapıp sipariş göndermeyi amaçlayan Denizli Bayrak, yakın gelecekte Türkiye'nin en kaliteli bayrak üreticilerinden biri olacağını bugünden göstermektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin tüm beklentilerinin üzerinde ürünler tedarik etmek. Müşterilerimize sektörümüzdeki en iyi servisi ve kaliteyi sunmak, onların beklentilerini öngörerek daha fazlasını karşılayabilmek. Müşterilerimiz ve çalışanlarımıza fayda ve memnuniyetini arttırmak.

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde müşterilerimize eni iyi koşullarda, en uygun hizmeti vermek, teknolojinin sağladığı imkanları sonuna kadar kullanarak, en yenilikçi toptancı ve en fazla tercih edilen tedarikçi olmak.